Z FXMANAGO Pulse to my trzymamy rękę na pulsie. W ramach tego rozwiązania oferujemy przygotowanie audytu walutowego, szkolenie z negocjacji kursów walutowych, cykliczne analizy rynkowe agregujące prognozy banków i instytucji płatniczych, kluczowe wypowiedzi, kalendarz makroekonomiczny, alerty rynkowe oraz dedykowane narzędzie do zarządzania kursem budżetowym i kontraktami handlowymi, dzięki czemu będziesz szybciej analizował swoją marżowość na transakcjach zagranicznych.

Z FXMANAGO Pulse zawsze jesteśmy pod telefonem – gdy potrzebujesz uzyskać w banku lepszy kurs, złożyć alert dla swojej pozycji walutowej , dowiedzieć się najważniejszych informacji rynkowych – pomagamy na bieżąco.

Audyt ryzyk walutowych i stosowanych zabezpieczeń

Stosując proponowane przez bank rozwiązania zabezpieczające ryzyka kursowe warto zmierzyć stopień, w jakim niwelują wskazane ryzyka oraz czy nie generują innych, mniej oczywistych skutków, z szczególności w przypadku strategii opcyjnych. Tworzymy jednocześnie dedykowane pod konkretne przedsiębiorstwa profesjonalne Polityki Zabezpieczeń. 

Negocjowanie kursów walut

Wspieramy przedsiębiorstwa w aktywnej negocjacji kursów walutowych z bankami oraz prowadzimy szkolenia, w jaki sposób samemu negocjować kurs walutowy, żeby uzyskać najlepszy kurs.

Transakcje walutowe

Jeżeli mimo wszystko uważasz, że twój kurs walutowy jest niekorzystny, skontaktuj się z nami, aby sprawdzić jaki kurs możemy zaproponować.

Skontaktuj się z nami!

Radosław Wierzbicki
Prezes Zarządu
tel: +48 577 311 809
email: r.wierzbicki@fxmanago.com 

Grzegorz Andruszkiewicz
Ekspert ds. platform analitycznych

tel: +48 537 546 774
email: g.andruszkiewicz@fxmanago.com 

FX Solutions Sp. z o.o.
Twarda 18
00-105 Warszawa
NIP: 701 077 76 85
FX Manago Limited
Kemp House
160 City Road, London, EC1V 2NX
Company No. 11229494
Tel: 0048 577 311 809
Email: kontakt@fxmanago.com
Top