Zarządzanie kursem budżetowym i ryzykiem walutowym – szkolenie dla eksporterów i importerów

Warszawa

Prowadzący i opis:

Marek Gruszecki
Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Finansowy Quad Graphics

Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Finansowy Quad Graphics. Zdobył Tytuł Dyrektora Finansowego Roku 2015 podczas Kongresu Dyrektorów Finansowych organizowanego przez Euler Hermes, ACCA, HSBC oraz Forbes.

Radosław Wierzbicki
Prezes Zarządu FX Solutions Sp. z o.o.

Ekspert ds. rynku walutowego i ryzyka kursowego. 5 lat w mBanku jako Dealer Walutowy obsługujący eksporterów i importerów. Wcześniej Noble Securities. Konsultant ds. ryzyka walutowego. Założyciel FXMANAGO.

Doskonałe połączenie prowadzących.

Doświadczony dyrektor finansowy, który zna doskonale poznał meandry zarządzania walutami w przedsiębiorstwie oraz były dealer walutowy w banku obsługujący firmy w obszarze walut. Opowiedzą, jak zmierzyć się z zarządzaniem kursem budżetowym i planowaniem kolejnych zagranicznych kontraktów.

Data i miejsce: druga połowa września, Warszawa Śródmieście

Czas: 10.00 – 12.00

Dla kogo:
Właściciele lub dyrektory finansowi odpowiedzialni za transakcje walutowe i zarządzanie kalkulacją cen kontraktów zagranicznych.

Wartość:
Zapoznanie się z rynkiem walutowym, analizą kursów, metodami zarządzania ryzykiem walutowym, odpowiednim szacowaniem i zarządzaniem kursem budżetowym.

Efekt:
Zdobycie umiejętności sprawniejszego zarządzania kursem budżetowym, doboru narzędzi do zarządzania ryzykiem kursowym, analizy rynku oraz zrozumienie procesów, jakie odbywają się na rynku walutowym.

Program szkolenia:

  1. Podmioty i relacje na rynku walutowym (Przedsiębiorstwo – Kantor internetowy – Bank) – Radosław Wierzbicki 
  2. Skąd biorą się kursy walutowe: jak wynegocjować lepszy kurs walutowy z bankiem – Radosław Wierzbicki
  3. Transakcje zabezpieczające ryzyko kursowe – za i przeciw – Radosław Wierzbicki 
  4. Jak firmy zarządzają pozycją walutową – na bazie doświadczeń naszych klientów – Radosław Wierzbicki / Marek Gruszecki
  5. Zarządzanie kursem budżetowym w praktyce – Marek Gruszecki
  6. Analiza rynku walutowego – Radosław Wierzbicki

Prosimy o wypełnienie formularza w przypadku zainteresowania. Liczba miejsc jest ograniczona. Skontaktujemy się z Państwem w ciągu dwóch dni roboczych w celu potwierdzenia uczestnictwa.

Wypełnij dane poniżej:

Administratorem Państwa danych osobowych jest FX Solutions spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (00-105), przy ul. Twarda 18, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr 0000705730, kapitał zakładowy w wysokości 5.000,00 złotych („Administrator”).
Przetwarzamy dane osobowe wyłącznie w celu wykonania Państwa żądania złożonego poprzez formularz kontaktowy i dotyczącego zapisania się na szkolenie, organizowane przez Administratora. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda osoby, której dane dotyczą, wyrażona w postaci zaznaczenia odrębnego „check-boxa”. Osoba, której dane dotyczą, ma
prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do przeprowadzenia szkolenia, a po tym czasie dane mogą być przetwarzane do upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń.
Podanie przez Państwa danych jest dobrowolne, lecz konieczne do tego, aby odpowiednio
przetworzyć Państwa żądanie zapisania na szkolenie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, jak również prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

FX Solutions Sp. z o.o.
Twarda 18
00-105 Warszawa
NIP: 701 077 76 85
FX Manago Limited
Kemp House
160 City Road, London, EC1V 2NX
Company No. 11229494
Tel: 0048 577 311 809
Email: kontakt@fxmanago.com
Top